Lockdown: Gesloten t/m 14 januari 2022

Beste klant,Helaas moeten wij onze fysieke deuren i.v.m. de lockdown opnieuw sluiten t/m tenminste 14 januari 2022. Wij willen iedereen bedanken voor de steun en lieve woorden die we de afgelopen dagen hebben gekregen – dit waarderen wij enorm!Onze webshop blijft gelukkig 24/7 open en gaan wij er met ons team weer volop tegenaan om zoveel mogelijk mooie items op onze webshop en Instagram te zetten. Wij versturen bestellingen met PostNL door heel Nederland, Click & Collect blijft óók mogelijk en bezorgen wij binnen 20km van Oegstgeest gratis!En, maak tijdens uw wandeling gerust een ommetje langs onze etalage. Deze zal aankomende tijd onze ‘shopping window‘ vormen die dagelijks afwisselt met de leukste items!_______Heeft u een vraag?Ons team staat dagelijks tussen 10:00 – 17:00 voor u klaar via mail of telefoon:M: info@naturelle-oegstgeest.nlT: 06 54 72 85 85

Liefs,

Team Naturelle